• Komplet O la Voga ANAYA czarny

WYBIERZ ROZMIAR
199.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
In Post 15
DPD 18
In Post Pobranie 25
DPD Pobranie 28
Dostępność Mało

Zamówienie telefoniczne: 796 755 723

Zostaw telefon

Welurowy, prążkowany komplet - krótki top z długim rękawem i półgolfem oraz dopasowane legginsy. Na przodzie topu i z tyłu na nogawce delikatny haft. Miękki, lekko połyskujący materiał zapewnia komfort noszenia. Noś go zarówno do szpilek jak i sportowych butów tworząc nieskończoną ilość stylizacji.

Skład: 92% Poliester 8% Elastan 

Wymiary: 

Rozmiar S

Góra:

Długość całkowita: 44 cm Obwód w biuście: 76 cm (materiał rozciąga się do 14 cm) Długość rękawa zew.: 61 cm Długość rękawa wew.: 46 cm Obwód rękawa: 26 cm (materiał rozciąga się do 6 cm)

Dół: Obwód w pasie: 60 cm (materiał rozciąga się do 18 cm) Obwód w biodrach: 70 cm (materiał rozciąga się do 12 cm) Stan: 26 cm Dł. nogawki zew: 98 cm Dł. nogawki wew.: 71 cm Obwód nogawki: 20 cm (materiał rozciąga się do 10 cm)

Rozmiar M

Góra: Długość całkowita: 45 cm Obwód w biuście: 80 cm (materiał rozciąga się do 14 cm) Długość rękawa zew.: 62 cm Długość rękawa wew.: 47 cm Obwód rękawa: 27 cm (materiał rozciąga się do 6 cm)

Dół: Obwód w pasie: 64 cm (materiał rozciąga się do 18 cm) Obwód w biodrach: 74 cm (materiał rozciąga się do 12 cm) Stan: 27 cm Dł. nogawki zew: 99 cm Dł. nogawki wew.: 72 cm

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie