• 3 URODZINY

urodziny01(1).jpg

Zobacz film!3 Urodziny Stylove Fashion odbędą się 12 września w sklepie stacjonarnym, w Nowym Targu na Ulicy Targowej 43.📣

Zapraszamy Was do wspólnego świętowania już od godziny 12.00 🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳

Urodziny otworzy premierowy pokaz jesiennej kolekcji najmodniejszych ubrań, butów i dodatków topowych polskich marek w Stylove Fashion.
__________
Zaraz po pokazie mody, na naszej Stylovej scenie, specjalne dla naszych Gości wystąpi uczestnik programu "Bitwa o sławę", wokalista zespołu "InoRos" - Tomasz Pluta w duecie z Kingą Grab - "Morena" - akustycznie.
__________
👉 Na zakończenie – gwóźdź programu – Finał konkursu Metamorfoza ze Stylove Fashion. Podczas finału zaprezentowana zostanie metamorfoza, którą można wygrać w konkursie towarzyszącym urodzinom.

WYGRAJ METAMORFOZĘ!
➡ Link do formularza zgłoszeniowego: Zobacz formularz.

Zgłoszenie mailowe:
1 Wyślij maila na adres stylovefashionnt@gmail.com
2 W tytule wpisz „Zgłoszenie”;
3 Dołącz minimum 2 swoje zdjęcia;
4 Napisz krótko, dlaczego chcesz wziąć udział w konkursie.


🔝🔝w konkursie można wygrać metamorfozę o wartości 1500,00 zł, na którą składa się nowa fryzura, makijaż oraz pełna stylizacja od Stylove Fashon!🎉🎉
__________
👉 Przez cały czas trwania urodzin, uczestnicy będą mogli skorzystać z atrakcyjnych rabatów oraz porad stylistycznych.
👉 Najmłodsi goście będą mieli do dyspozycji animatorki, więc szykujcie się na balony, tatuaże, malowane twarzy i wiele i innych ciekawych zabaw.🎈👧👩‍🍼
__________
👉 Nie zabraknie oczywiście dobrej muzyki, świetnej atmosfery i pysznego urodzinowego poczęstunku!🥳
Zapraszamy Was serdeczne, 12 września, godzina 12:00 Stylove Fashion, Nowy Targ, ul, Targowa 43. Bądźcie z nami!🙋‍♂️🙋‍♀️🥰

Bilety na pokaz oraz After Party możesz zarezerwować pod numerem telefonu: Tomek 609 039 723
* Wstęp na pokaz jest bezpłatny ale wymaga zarezerwowania miejsca.

.
Urodzinowy plakat.

plakat(1).jpgRegulamin konkursu „Wygraj Metamorfozę ze Stylove Fashion”

 1. Organizatorem Konkursu jest Stylove Fashion Milena Żółtek z siedzibą Klikuszowa 99 34-404 Klikuszowa
 2. Udział w konkursie jest równoznaczny z zapoznaniem się z niniejszym regulaminem i akceptacją jego warunków.
 3. Nagrodą w konkursie jest metamorfoza o wartość 1500 zł, w postaci wykonania fryzury (uczesanie), makijażu oraz przekazania laureatowi ubrań, butów i dodatków, które składają się na stylizację finałową. Ubrania i dodatki, które otrzyma laureat konkursu przechodzą na jego własność po zakończeniu wydarzenia „3 Urodziny Stylove Fashion” to jest w dnu 12 września 2021.
 4. Uczestnik zgłaszający się do konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych i na wykorzystanie wizerunku na potrzeby sesji zdjęciowej oraz w celach potrzebnych do realizacji konkursu, w tym do publikacji materiałów dotyczących konkursu we wszystkich mediach społecznościowych Organizatora oraz na stronie internetowej.
 5. Uczestnik, który wygra metamorfozę zobowiązany jest do obecności na finale konkursu w dniu 12 września w godzinach od 10.00 do zakończenia imprezy w sklepie stacjonarnym Stylove Fashion, Nowy Targ, ul. Targowa 43, w celu zaprezentowania efektów metamorfozy podczas 3 Urodzin Stylove Fashion.
 6. Laureat konkursu zobowiązany jest stawić się w sklepie Stylove Fashion, Nowy Targ ul. Targowa 43, w terminie wskazanym przez Organizatora konkursu w celu wykonania niezbędnych stylizacji próbnych oraz innych konsultacji i obrania koncepcji metamorfozy.
 7. Uczestnik wyraża zgodę na wykonanie oraz wykorzystane zdjęć „przed” i „po” metamorfozie.
 8. Konkurs trwa od 12 sierpnia do 05 września 2021 r. do godziny 23:59:59.
 9. Konkurs skierowany jest do osób pełnoletnich, posiadających pełną zdolność do czynności prawnych.
 10. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać zgłoszenie za pomocą formularza internetowego, który jest dostępny pod linkiem:

https://forms.gle/M71v7Eg4kQU2hDz2A

 1. Uczestnik konkursu powinien wysłać zgłoszenie konkursowe za pomocą formularza wskazanego w paragrafie 10. Należy tam podać swoje imię, nazwisko, adres mailowy, uzasadnienie: „Dlaczego chcesz wygrać metamorfozę” oraz 2-4 zdjęć prezentujących sylwetkę osoby zgłaszającej się. Warunkiem przesłania formularza jest akceptacja niniejszego regulaminu.
 2. Poprzez wysłanie zgłoszenia, w sposób określony w paragrafie 11, uczestnik Konkursu oświadcza, że przesłane treści, zdjęcia, nagrania lub inne przesłane materiały nie naruszają przepisów prawa ani prawem chronionych dóbr osób trzecich, w tym praw do wizerunku, a uczestnik Konkursu jest w pełni uprawniony do zgłoszenia tychże materiałów, w tym zdjęć do Konkursu oraz udzielenia zezwolenia na publikację ich przez Organizatora na materiałach dotyczących konkursu, w tym w mediach społecznościowych oraz na stronie internetowej stylovefashion.pl
 3. Spośród zgłoszeń nadesłanych przez uczestników spełniających warunki określone w regulaminie, Organizator wybierze jedną osobę.
 4. Organizator powiadomi laureata konkursu o swoim wyborze drogą mailową lub telefoniczną, w dniu 6 września 2021 r.
 5. Nagroda nie obejmuje pokrycia kosztów dojazdu do miejsca realizacji metamorfozy, jak również pokazu finałowego podczas 3 Urodzin Stylove Fashon.
 6. Za wygrane nagrody nie przysługuje ekwiwalent pieniężny. Uczestnik nie może żądać wymiany wygranej nagrody na inną nagrodę.
 7. Udział w Konkursie jest dobrowolny. Administratorem danych osobowych jest Stylove Fashion Milena Żółtek z siedzibą Klikuszowa 99 34-404 Klikuszowa Dane osobowe zbierane i przetwarzane przez Organizatora, jako administratora danych osobowych, w związku z realizacją Konkursu, będą wykorzystywane wyłącznie w ramach i na potrzeby przeprowadzenia Konkursu (w szczególności wyłonienia zwycięzcy oraz przyznana nagrody), zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. NR. 101, poz.926. z późn. zm.), oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE - RODO. Po zakończeniu Konkursu Organizator zaprzestanie przetwarzania danych osobowych i dane osobowe Uczestników Konkursu zostaną trwale zniszczone.
 8. Uczestnik ma prawo zrzec się prawa do nagrody, jednakże nie może przenieść prawa do nagrody na osobę trzecią, bądź żądać zamiany nagrody na ekwiwalent pieniężny ani na żadną inną formę rekompensaty.
 9. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych /Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm./.
 10. W sprawach nieuregulowanych w Regulaminie mają zastosowanie przepisy prawa polskiego.
 11. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu, a informacja o zmianach zostanie opublikowana w taki sposób, w jaki był ogłaszany regulamin.
 12. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za wpisanie przez uczestników Konkursu nieprawidłowych danych.
 13. Organizatorowi przysługuje prawo wykluczenia ze skutkiem natychmiastowym uczestnika z udziału w Konkursie, jak również odmowy przyznania uczestnikowi nagrody w przypadku, gdy uczestnik podał nieprawdziwe lub niekompletne dane wymagane i niezbędne do przyznania nagrody, w przypadku niespełnienia postanowień Regulaminu, a także w przypadku powzięcia przez Organizatora informacji o działaniach uczestnika sprzecznych z postanowieniami Regulaminu.