• 4 Urodziny Stylove Fashion

v-na2.jpg

Pokaz mody w Stylove Fashion już 25 września!

Już 25 września świętujemy 4 urodziny sklepu Stylove Fashion w Nowym Targu! Jeśli kochasz modę i nieustannie śledzisz modowe nowinki, koniecznie odwiedź nasz sklep. Zobacz pokaz mody, weź udział w koncercie i wygraj jedną z nagród ufundowanych przez organizatorów oraz partnerów wydarzenia!

Każdy może wziąć udział w tym wydarzeniu!

Urodziny Stylove Fashion to wydarzenie otwarte dla wszystkich fanów świata mody, przyjaciół i klientów sklepu oraz osób, które po raz pierwszy planują wizytę w tym miejscu.

Najważniejszym punktem urodzin będzie pokaz jesiennej kolekcji polskich marek premium oraz całkowitej nowości w asortymencie sklepu, jaką będzie kolekcja odzieży włoskiej. Dodatkowo, zaplanowaliśmy losowanie nagród – w tym, nagrody głównej w postaci vouchera o wartości 2 000,00 złotych do wykorzystania na zakupy w sklepie Stylove Fashion. 

Dzień otarty – modowe wskazówki i wyjątkowe nagrody!
Świętowanie urodzin zaczynamy od godziny 9:00 rano! Już od tej pory, załoga sklepu będzie służyć modowymi wskazówkami i pomocą w odkryciu swojego własnego stylu. Każdy kto odwiedzi nas w tym czasie będzie mógł wznieść toast za zdrowie Stylove Fashion, skosztować słodkiego poczęstunku czy napić się wyśmienitej kawy. Dodatkowo, będzie można zdobyć jedną z nagród ufundowanych przez partnerów wydarzenia, którymi w tym roku są Winner Beef Hause, Vincitore, Foodie, Termy Gorce, Gorący Potok oraz Fitness Factory.

Kameralny koncert dla uczestników!
Na zakończenie, dla uczestników imprezy zagra zespół LostInDeSyti. Piękny głos Pauliny Filipiec i mocne brzmienie zespołu sprawią, że ten wieczór zamieni się w niezapomniane przeżycie. LostInDeSyti grali już w Piwnicy pod Baranami, w zakopiańskim „Dworcu”, na letniej scenie „Kultury na Bani”, a także na wielu innych festiwalach.

Śledź nasze media społecznościowe, dołącz do wydarzenia!
Kochasz modę? Uwielbiasz zakupy? 25 września świętuj razem z nami! Zachęcamy również do odwiedzenia sklepu Stylove Fashion jeszcze przed wydarzeniem, aby nabyć voucher uprawniający do losowania nagrody głównej oraz zniżki na zakupy w dniu urodzin. Voucher to kosz 200 zł. Pieniądze z vouchera wracają do Ciebie! W dniu urodzin możesz wykorzystać ten voucher na zakupy. Dodatkowo, uprawnia on do 30% zniżki, a także bierze udział w losowaniu nagrody głównej!

v-na.jpg


Voucher można wykorzystać wyłącznie w dniu urodzin, tj. 25 września 2022 r.
 
Śledź nasze media społecznościowe, gdzie zamieszczamy informacje na temat urodzin, oraz dołącz do wydarzenia na naszym Facebooku aby nic Cię nie ominęło!

Dołacz teraz do wydarzenia na naszym Facebooku!

Zapraszamy! Stylove Fashion, ul. Targowa 43, Nowy Targ.

p24-plakat-na-koniec-artykulu.jpg