• I Stylove Spotkanie z Modą 26 maja 2024

tlo-wydarzenie.jpgI Stylove Spotkanie z Modą – 26 maja w naszym sklepie stacjonarnym!

Weź udział w największym modowym wydarzeniu w Nowym Targu! W niedzielę 26 maja zapraszamy Cię do naszego sklepu stacjonarnego Stylove Fashion, który znajduje się w galerii Kupiecki Dwór na Nowej Targowicy. To właśnie tutaj odbędzie się I Stylove Spotkanie z Modą czyli Pokaz Mody damskiej, męskiej i dziecięcej, podczas którego zaprezentujemy najnowsze kolekcje ubrań polskich marek, wysokiej jakości!

Kliknij tutaj i dołącz do wydarzenia na naszym Facebooku!

I Stylove Spotkanie z Modą to wydarzenie otwarte dla wszystkich fanów świata mody, przyjaciół i klientów sklepu oraz osób, które po raz pierwszy planują wizytę w tym miejscu!

Na wybiegu zaprezentujemy stylizacje na różne okazje – od wygodnych stylówek na wyjście z przyjaciółmi, przez eleganckie stylizacje do pracy, aż po wyjątkowe kreacje na podniosłe okazje. Każda stylizacja da Ci możliwość zainspirowania się! Pokażemy Ci, jak łączyć ze sobą poszczególne elementy garderoby, jak odnaleźć się w nowoczesnych trendach czerpiąc jednocześnie z ponadczasowej klasyki, która zawsze się obroni! Zaprezentujemy ubrania z dobrymi składami, które można nosić z przyjemnością i wyglądać świetnie!

Kolekcje wysokiej jakości ubrań polskich marek!

Zobaczysz najmodniejsze propozycje ubrań takich marek jak Sempre, Cocomore, Branderburg Couture, Edan, La Manuel, Blue Shadow, Olavoga, Paparazzi Fashion, Mała Mi, MashMnie i wiele więcej!

Modowe wskazówki i wyjątkowe nagrody!

Pokaz zaczynamy o godzinie 14:00 pierwszym wyjściem naszych modeli. Po każdym wyjściu będziemy losować nagrody dla uczestników spotkania w postaci Stylovych Boxów Niespodzianek! Dodatkowo, na zakończenie wydarzenia rozlosujemy vouchery na zakupy w naszym sklepie Stylove Fashion oraz Vouchery od Partnera naszego wydarzenia – Centrum Zdrowia i Urody American Dreams!

Oprócz pokazu mody zobaczysz również jak wykonać makijaż idealny na wiele okazji! Wskazówki makijażowe i pielęgnacyjne zdradzi nam profesjonalna makijażystka – Katarzyna Tylka-Więcko.

Najważniejsze punkty Stylovego Spotkania z Modą:

  • Pokaz mody damskiej, męskiej i dziecięcej – najnowsze kolekcje topowych polskich marek – wyjścia modeli w stylizacjach
  • Pokaz makijażu wraz ze wskazówkami, jak go wykonać
  • Prezentacja marki Anekke producenta niezwykłych torebek
  • Metamorfoza na żywo osoby wybranej z publiczności
  • Porady stylizacyjne dla każdego przez cały dzień
  • Losowanie 20 Stylovych Boxów NIESPODZIANEK
  • Losowanie voucherów na zakupy w Stylove Fashion
  • Losowanie voucherów od naszego partnera American Dreams
  • Słodki poczęstunek, pyszna kawa lub lampka szampana

 

Jesteś fanem mody lub poszukujesz własnego stylu? 26 maja bądź z nami! To będzie cudowne wydarzenie, pełne inspiracji! Czekamy na Ciebie z poczęstunkiem i lampką szampana! Śledź nasze media społecznościowe oraz dołącz do wydarzenia na naszym Facebooku aby nic Cię nie ominęło! 

Zapraszamy! Stylove Fashion, ul. Targowa 43, Nowy Targ.