Duży damski portfel kosmetyczka -ANEKKE ORCHESTRA VOYAGE 43829-709

Dostępność: Mało

Cena: 199.00

szt.
Zamówienie telefoniczne: 796 755 723

Dostępność i dostawa

Wysyłka w ciągu: 24 godziny
Cena przesyłki:
12
  • Odbiór osobisty 0
  • Paczkomat In Post 12
  • In Post 22
  • In Post 22
  • In Post Pobranie 25
  • dpd 25
  • DPD Pobranie 28

Anekke Orchiestra VOYAGE 43829-709 – duży damski portfel i kosmetyczka 2w1 

Anekke Orchiestra Voyage 43829-709 to wyjątkowy model łączący funkcję dużego portfela oraz praktycznej kosmetyczki. To idealne rozwiązanie dla kobiet, które cenią funkcjonalność, dobrą organizację i eleganckie dodatki o niepowtarzalnym charakterze. Dzięki większemu formatowi model doskonale sprawdza się zarówno jako portfel na dokumenty, karty i gotówkę, jak i organizer na kosmetyki czy kobiece drobiazgi.

Model zachwyca bogactwem detali – dekoracyjnymi haftami, tłoczeniami, subtelnymi nadrukami oraz metalowymi elementami inspirowanymi motywem podróży. Starannie dopracowane wykończenie sprawia, że portfel doskonale komponuje się z torebkami i plecakami z kolekcji Anekke.

Portfel i kosmetyczka w jednym praktycznym dodatku

Model 43829-709 został zaprojektowany z myślą o maksymalnej wygodzie użytkowania. Większy format pozwala przechowywać nie tylko karty, dokumenty i gotówkę, ale również kosmetyki, akcesoria czy inne przedmioty, które warto mieć zawsze pod ręką. To doskonały wybór do codziennego użytkowania oraz podczas podróży.

Uniwersalny charakter sprawia, że model może pełnić różne funkcje w zależności od potrzeb. To praktyczne rozwiązanie dla kobiet, które lubią wielozadaniowe akcesoria i cenią doskonałą organizację.

Przestronne wnętrze i wygodna organizacja

Przemyślana konstrukcja zapewnia odpowiednią ilość miejsca na wszystkie najważniejsze rzeczy. Dzięki temu portfel-kosmetyczka pomaga utrzymać porządek i zapewnia szybki dostęp do zawartości zarówno w domu, jak i poza nim.

  • Funkcja 2w1 – może służyć jako portfel lub kosmetyczka.
  • Duży format – więcej miejsca na codzienne akcesoria.
  • Praktyczna organizacja wnętrza – wygodne przechowywanie najważniejszych rzeczy.
  • Idealny w podróży – sprawdzi się jako organizer na dokumenty i kosmetyki.
  • Oryginalna ilustracja Anekke – wyjątkowy charakter kolekcjonerski.
  • Starannie wykonane detale – trwałość i elegancki wygląd.

Linia Voyage – inspiracja odkrywaniem świata

Voyage to linia kolekcji Anekke Orchestra AW26, inspirowana podróżami, odkrywaniem nowych miejsc i kolekcjonowaniem wyjątkowych wspomnień. Charakterystyczne wzory oraz dopracowane detale sprawiają, że każdy model z tej serii wyróżnia się niepowtarzalnym, artystycznym stylem.

Anekke Orchiestra Voyage-elegancki organizer na co dzień i w podróży

Anekke Orchiestra Voage to kolekcja dla kobiet, które kochają piękne dodatki oraz praktyczne rozwiązania. Portfel-kosmetyczka 43829-709 doskonale wpisuje się w tę filozofię, oferując dużą funkcjonalność, wygodę użytkowania i niepowtarzalny design marki Anekke. To dodatek, który sprawdzi się każdego dnia i będzie pięknym uzupełnieniem pozostałych produktów z kolekcji.

Parametry:
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Zadaj pytanie